MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
DWÓJECZKA CUP

Wyniki turnieju

  1. Mińsk 1
  2. UKS Vambresia Wąbrzeźno
  3. Mińsk 2
  4. SPR Sośnica Gliwice
  5. SPR Łukovia Łuków
  6. Kijów
  7. COR Victoria Brześć
  8. UKS Olimpia Końskie
  • Najlepsza zawodniczka turnieju: Anastassia Chepliaeva – Mińsk 1
  • Najlepsza bramkarka: Laura Seroka – UKS Vambresia Wąbrzeźno
  • Król strzelców: Lizaveta Kogach – COR Victoria Brześć

Zawodniczki wyróżnione przez trenerów:

  • Truhena Victoria – COR Victoria Brześć
  • Darya Mazun – Mińsk 1
  • Victoria Ladustkia – Mińsk 2
  • Katiy Kolosovska – Kijów
  • Nastiy Thehus – Kijów
  • Monika Kusiak – UKS Olimpia Końskie
  • Julia Pawłowska – SPR Sośnica Gliwice
  • Aleksandra Antosiak – UKS Vambresia Wąbrzeźno
  • Natalia Kalińska – SPR Łukovia Łuków
  • Paula Wasa – SPR Łukovia Łuków
  • Weronika Frąc – SPR Łukovia Łuków
  • Maja Trochimowska – SPR Łukovia Łuków

Grupa „A”

  1. SPR Łukovia  Łuków
  2. COR Victoria Brześć (Białoruś)
  3. Mińsk 2 (Białoruś)
  4. SPR Sośnica Gliwice

Grupa „B”

  1. UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno
  2. Kijów (Ukraina)
  3. Mińsk 1 (Białoruś)
  4. UKS Olimpia Końskie

HARMONOGRAM GIER

PIĄTEK 08.03.2019 r.

LpGodz.GRNazwa ZespołuNazwa ZespołuWynik
114:30A SPR Łukovia Łuków Mińsk 2 15:19
215:30A COR Victoria Brześć SPR Sośnica Gliwice18:21
316:30B KijówMińsk 120:29
4 17:30B UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno UKS Olimpia Końskie27:13
518:30ACOR Victoria BrześćSPR Łukovia Łuków18:23
619:30A SPR Sośnica GliwiceMińsk 215:22

SOBOTA  09.03.2019.

78:30BMińsk 1UKS Olimpia Końskie30:12  
89:30B KijówUKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno15:25
9 10:30AMińsk 2COR Victoria Brześć 18:17 
10 11:30ASPR Łukovia ŁukówSPR Sośnica Gliwice15:17
11 12:30BUKS Olimpia Końskie Kijów19:21 
12 13:30BUKS Vambresia Wąbrzeźno Mińsk 118:21 

PRZERWA OBIADOWA

1316:00 A4
COR Victoria Brześć
B3
Kijów
22:23 
1417:00A3
SPR Łukovia Łuków
B4
UKS Olimpia Końskie
18:14
15 18:00A2
SPR Sośnica Gliwice
B1
Mińsk 1
17:23
16 19:00A1
Mińsk 2
B2
UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno
14:18 

NIEDZIELA   10.03.2019.

Ze względu na wcześniejszy wyjazd w niedzielę zespołów z Brześcia i Mińska zmienia się kolejności meczy o miejsca w turnieju.

Godz.  8:30                                       mecz o miejsca 7 – 8

                       UKS Olimpia Końskie — COR Victoria Brześć 17:26

Godz.  09:30                                     mecz o miejsca 3 – 4

                       Mińsk 2    –— SPR Sośnica Gliwice 21-15

Godz. 10:45                                    mecz o miejsca 1 – 2

                     Mińsk 1 — UKS Wambresia Vorvo Wąbrzeźno 21:19

Godz. 12:15                                    mecz o miejsca 5 – 6

                         SPR Łukovia Łuków  Kijów 30:16

13:30              UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU